Muzyczny życiorys


Spotkania z Muzą

Pierwszą gitarę kupiłem za pieniądze zarobione podczas sprzątania piwnicy w domu rodziny Stanisława Moniuszki. Zespół”Omen”i decyzja o nauce gry na instrumencie, który będzie mi już towarzyszył przez całe moje życie. Bon vivant”grupa rockowa z Piaseczna działająca przy Zespole Szkół Elektro -Mechanicznych (Klub) w Piasecznie. Tak to był pierwszy poważny projekt muzyczny. Były koncerty i przeglądy konkursowe. Nagroda publiczność na „Hyde Park” w Radomiu (lata 80). Miałem też przyjemność być uczestnikiem powstawania zespołu Róż Europy. Grałem z zespołem na pierwszym teledysku telewizyjnym. Brałem udział w przygotowywaniu repertuaru do Jarocina.

Powołanie do wojska przerwało tę sielankę. Czasy wojska to granie w Orkiestrze Garnizonowej (Waltornia i Werbel). Po powrocie z wojska dużą część życia zajęło mi granie na imprezach okolicznościowych.

Kilkoma koncertami zaowocowało też spotkanie z Kubą Sienkiewiczem liderem Elektrycznych Gitar. Występowałem w Chórze Liturgicznym w Zalesiu Dolnym. Ostatni projekt grany jeszcze w 2016 roku to muzyka bluesowa i Zespół Niespokojnych Nóg.W 2017 roku poznałem Jerzego Mazzolla,.W styczniu 2018 roku zagrałem kameralny koncert z Ziemowitem Kosmowskim Agatą Wiśniewską i Jerzym Mazolem w Łódzkim klubie Poczekalnia. Następnie”JEDEN DŹWIĘK DLA NOWINY” SKŁAD : Mac/Kąkol/Pop/Mazzoll.31.01. Środa do SPATiF w Wawie w tym samym składzie plus Piotr Dąbrowski gościnnie (perkusjonalia).Wielka scena i duet z Jerzym Mazzolem. Wspaniała organizacja koncertu i niezwykle dobrany stylistycznie zestaw wykonawców impreza pod tytułem”Mięty Pole festiwal „.27/04/2018.Grodzisk Mazowiecki..fot Marcin Masalski.28 września Granie Maleo Reggae Rockers fot.Wojtek Dobrogojski na Róbrege 2018. Pamięci Roberta Brylewskiego.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *