Muzyczny życiorys


Spotkania z Muzą

Pierwszą gitarę kupiłem za pieniądze zarobione podczas sprzątania piwnicy w domu rodziny Stanisława Moniuszki. Zespół”Omen”i decyzja o nauce gry na instrumencie, który będzie mi już towarzyszył przez całe moje życie. Bon vivant”grupa rockowa z Piaseczna działająca przy Zespole Szkół Elektro -Mechanicznych (Klub) w Piasecznie. Tak to był pierwszy poważny projekt muzyczny. Były koncerty i przeglądy konkursowe. Nagroda publiczność na „Hyde Park” w Radomiu (lata 80). Miałem też przyjemność być uczestnikiem powstawania zespołu Róż Europy. Grałem z zespołem na pierwszym teledysku telewizyjnym. Brałem udział w przygotowywaniu repertuaru do Jarocina.

Powołanie do wojska przerwało tę sielankę. Czasy wojska to granie w Orkiestrze Garnizonowej (Waltornia i Werbel). Po powrocie z wojska dużą część życia zajęło mi granie na imprezach okolicznościowych.

Kilkoma koncertami zaowocowało też spotkanie z Kubą Sienkiewiczem liderem Elektrycznych Gitar. Występowałem w Chórze Liturgicznym w Zalesiu Dolnym. Ostatni projekt grany jeszcze w 2016 roku to muzyka bluesowa i Zespół Niespokojnych Nóg.W 2017 roku poznałem Jerzego Mazzolla,.W styczniu 2018 roku zagrałem kameralny koncert z Ziemowitem Kosmowskim Agatą Wiśniewską i Jerzym Mazolem w Łódzkim klubie Poczekalnia. Następnie”JEDEN DŹWIĘK DLA NOWINY” SKŁAD : Mac/Kąkol/Pop/Mazzoll.31.01. Środa do SPATiF w Wawie w tym samym składzie plus Piotr Dąbrowski gościnnie (perkusjonalia).Wielka scena i duet z Jerzym Mazzolem. Wspaniała organizacja koncertu i niezwykle dobrany stylistycznie zestaw wykonawców impreza pod tytułem”Mięty Pole festiwal „.27/04/2018.Grodzisk Mazowiecki..fot Marcin Masalski.28 września Granie Maleo Reggae Rockers fot.Wojtek Dobrogojski na Róbrege 2018. Pamięci Roberta Brylewskiego.

 

 

 

 

Dodaj komentarz